Sidebar

Sidebar

Sąd nad energią

W ramach współpracy z Bytomskim Kołem Terenowym Polskiego Towarzystwa Geograficznego w dniu 8 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 44 oraz w dniu 18 stycznia w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. J.F. Kenedy’ego członkowie Koła Fizycznego Ω poprowadzili sesję na temat konwencjonalnych i alternatywnych źródeł energii . Prezentacje oraz warsztaty wzbogaciły wiedzę uczniów na temat historii i przyszłości energetyki. Przeprowadzony „sąd nad energią” pozwolił na przedstawienie szeregu istotnych wniosków przez uczniów obu szkół. Zmienił ich spojrzenie na problemy, wady i zalety współczesnej energetyki. Gościem warsztatów w Kennedy’m był Dyrektor Alfred Kijowski.

Sąd nad energią
Sąd nad energią
Sąd nad energią
Sąd nad energią
Sąd nad energią
Sąd nad energią