Sidebar

Sidebar

Hurra! Mamy zwycięstwo w ćwierćfinale!

25 marca br. reprezentanci naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Rejonu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców. Zawody odbywały się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Smolenia w Bytomiu. Chłopcy do zbliżających się zawodów sumiennie trenowali pod okiem wuefisty Pana Piotra Pietrzaka. Skład naszej drużyny stanowili uczniowie klas trzecich gimnazjum: Mateusz Gniadzik 3a, Sebastian Lasota 3a, Damian Daniel 3c, Dariusz Księżyk 3c, Eryk Musiał 3c, Piotr Nogaś 3c, Miłosz Pawlak 3c, Michał Adamus 3d, zaś kapitanem został Aleksander Wołoszyn z klasy 3c.

Wraz z pierwszym gwizdkiem arbitra rozpoczęła się walka Kennedy'ego o wygraną. Początek pierwszego seta nie zapowiadał się zbyt ciekawie dla naszej drużyny, natomiast drugi zaczął się o wiele lepiej. Wygraliśmy z dużą przewagą punktów i dzięki dopingowi kibiców, wśród których byli Paweł Sommer 3d, Wiktoria Wlazło 3c, Wiktoria Mizera 3c, Vanessa Czenczek 3c, Julia Madziejczyk 3c. Mamy zwycięstwo! Jesteśmy Mistrzami Ćwierćfinału! Emocje sięgały zenitu, a duma z wygranych igrzysk jest nie do opisania. Mistrzom gratulujemy!

O oprawę fotograficzną zadbała Vanessa Czenczek z klasy 3c.

Hurra! Mamy zwy...
Hurra! Mamy zwy...
Hurra! Mamy zwy...