Sidebar

Sidebar

Dzień otwarty SP 26

11 marca w naszej szkole odbyły się Dni Otwarte dla kandydatów do szkoły podstawowej. Był to dzień szczególny. Swoim przybyciem zaszczyciło nas wielu Rodziców wraz ze swoimi dziećmi. Czekało na Nich wiele atrakcji. Przede wszystkim zwiedzanie szkoły. Goście mogli zobaczyć sale lekcyjne, ocenić ich wyposażenie i wystrój. W salach gimnastycznych i na nowym boisku szkolnym dzieci mogły wziąć udział w zabawach i zawodach zorganizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Nasi przyszli uczniowie świetnie bawili się również w pracowniach komputerowych, językowych, geograficznych, fizycznych itd. Były zabawy kulinarne, doświadczenia chemiczne i fizyczne. Nie zabrakło pokazów judo, malowania buziek i baloników. Na deskach naszego teatru zaprezentowano przedstawienie w wykonaniu uczniów SP 26. Pracownicy szkoły służyli radą i informacją, a na wszystkich czekała ciepła kawa, herbata i oczywiście słodkie co nieco.