Sidebar

Sidebar

Wierszem zapisane w Bytomiu

5 kwietnia 2019 r. w Galerii Rotunda Miejskiej Biblioteki Publicznej miał miejsce wernisaż nauczycielki naszej szkoły pani mgr Anny Meiser "Wierszem zapisane w Bytomiu". Wyszukane przez panią Annę Meiser wiersze poetów ukazują ich życie w Bytomiu w latach powojennych. W trakcie wernisażu mogliśmy usłyszeć wybrane wiersze, które odczytały uczennice naszego gimnazjum Julia Karpińska i Julia Suchanowska z klasy IIIa oraz przepiękny występ naszego ucznia Jana Bolka z klasy IIIa, który zagrał na fagocie między innymi piosenkę "Przyjedź choć raz do Bytomia".

Wystawę można będzie oglądać do 26 kwietnia. Gorąco polecamy.

Pani Annie Meiser dziękujemy, gratulujemy pomysłu i życzymy dalszych sukcesów w poszukiwaniach literaturoznawczych.

Wierszem zapisa...
Wierszem zapisa...
Wierszem zapisa...