Sidebar

Sidebar

Mistrzostwa Bytomia w Biegach na Orientację

21 maja 2019 r. uczniowie nasi w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej brali udział w Drużynowych Mistrzostwach Bytomia w Biegu na Orientację. Nasza drużyna dziewcząt w składzie: Julia Suchanowska, Vanessa Czenczek, Natalia Erd, Magda Nowak, zajęły pierwsze miejsce zdobywając złote medale i tytuł Mistrzyń Bytomia.

Dodatkowo indywidualnie, pierwsze miejsce i złoty medal zdobyła Julia Suchanowska, trzecie miejsce i brązowy medal zdobyła Vanessa Czenczek. Drużyna dziewcząt jako Mistrzynie Bytomia wzięły udział w Mistrzostwach Województwa Śląskiego które odbyły się w lasach mikołowskich.

Drużyna chłopaków w składzie: Mateusz Gniadzik, Miłosz Glanc, Dominik Pawełczak - zajęli drugie miejsce zdobywając srebrne medale i tytuł Wicemistrzów Bytomia.

Wszystkim zawodnikom i ich rodzicom GRATULUJEMY!

Biegi na orient...
Biegi na orient...
Biegi na orient...
Biegi na orient...
Biegi na orient...
Biegi na orient...
Biegi na orient...
Biegi na orient...
Biegi na orient...