Sidebar

Sidebar

Jump world

Podczas wytężonej pracy, nauki i przygotowań do końca roku szkolnego, przyszedł czas na zastrzyk dobrej zabawy. Dzięki pomysłowości naszej Pani udało nam się połączyć świętowanie Dnia Dziecka i Dnia Sportu w jedną, wyskokową zabawę. Tym razem zawitaliśmy do małpiego raju, czy Jump World-u. Były śmiechy, chichy, skoki, a nawet salta. Każdy zaliczył wielki skok w pianki, a nasi najsilniejsi zawodnicy spróbowali swoich sił na równoważni.

Bardzo nas zmęczyła ta skoko-zabawa, dlatego na koniec posililiśmy się pyszną, cieplutką pizzą. Na pewno jeszcze tam wrócimy!

Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world
Jump world