Sidebar

Sidebar

Miechowice Cup

Od 5.06.2019 r. ta nazwa będzie kojarzyć się z turniejem piłki nożnej o puchar przechodni dyrektora naszej Szkoły. W zamyśle pomysłodawców rozgrywki będą wznawiane corocznie. Dzisiaj przyjadą do nas drużyny zaprzyjaźnionych szkół podstawowych, a ich rywalizacja, w tej pierwszej odsłonie turnieju, sprawdzi także jakość i nowoczesność naszego nowego boiska piłkarskiego. Wiemy, że to tylko formalność, bowiem inwestycję zrealizowano profesjonalnie. W zawodach wystartuje także nasza reprezentacja, przygotowana przez prof. Tomasza Waca. Wśród zgłoszonych drużyn trudno wskazać zdecydowanego faworyta. To pozwala społeczności Kennedyego snuć marzenia o triumfie w tej pierwszej, historycznej edycji turnieju. Ciężar organizacji turnieju wziął na siebie prof. Mateusz Markiewicz. Pomaga mu w tym zadaniu prof. Tomasz Wac oraz administracja szkoły.