Sidebar

Sidebar

Sportowe sukcesy SP 26

11 kwietnia uczennice naszej szkoły jako mistrzynie Bytomia oraz mistrzynie rejonu w wzięły udział w półfinałach wojewódzkich tenisa stołowego. Zajęły na tych zawodach trzecie miejsce. Gratulujemy! Opiekunem drużyny był Mirosław Gawęcki. Skład drużyny: Suchanowska Julia, Karpińska Julia - uczennice klasy 2A Gimnazjum nr 14.

Również w kwietniu nasi uczniowie jako mistrzowie Bytomia oraz rejonu w siatkówce, rywalizowali w półfinałach wojewódzkich które odbywały się w Pyskowicach. Zajęli tam wysokie 2 miejsce. Gratulujemy! Opiekunem drużyny był Piotr Pietrzak. Skład drużyny: Adamus Michał, Daniel Damian, Gierzak Patryk, Kolenda Krzysztof, Nogaś Piotr, Piotrowski Mateusz, Pluciński Karol, Sommer Paweł, Wilm Jakub, Wołoszyn Aleksander.

Kolejnymi zawodami w których nasi uczniowie osiągnęli sukces były Mistrzostwa Bytomia w biegach na orientację. Uczniowie naszej szkoły zajęli w tych zawodach 3 miejsce. Gratulujemy! Opiekunem był Mirosław Gawęcki. Skład drużyny: Sommer Paweł, Zieliński Daniel, Wilm Jakub, Sikorski Patryk.

Sukcesy sportow...
Sukcesy sportow...
Sukcesy sportow...
Sukcesy sportow...