Sidebar

Sidebar

Mateusz Gniadzik po raz kolejny laureatem

21 maja 2018 r. w Państwowych Szkołach Budownictwa, odbył się XVII Miejski Konkurs Matematyczny "strzał w XLO" dla uczniów szkół gimnazjalnych Bytomia i miast sąsiadujących, pod patronatem Prezydenta Miasta Bytom oraz Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Katowicach z siedzibą w Bytomiu. Do konkursu zgłoszono 65 uczniów gimnazjów z Siemoni, Piekar Śląskich i oczywiście z Bytomia.

Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie przygotowani przez panią Jolantę Bednorz. Byli to: Mateusz Gniadzik z klasy 2A, Natalia Erd z klasy 2A, Weronika Kotwica z klasy 2A i Adam Andrzejak z klasy 2B.

Mateusz Gniadzik zajął piąte miejsce uzyskując 34 pkt na 39 pkt możliwych. W klasyfikacji zespołowej Gimnazjum nr 14 zajęło 6 miejsce.

Mateusz Gniadzi...
Mateusz Gniadzi...
Mateusz Gniadzi...
Mateusz Gniadzi...
Mateusz Gniadzi...
Mateusz Gniadzi...