Sidebar

Sidebar

3 miejsce w konkursie Matematyczne komnaty tajemnic

Dnia 8 listopada 2017 roku uczniowie naszego gimnazjum z klasy 2A w składzie: Julia Gabryel, Julia Karpińska, Paulina Ściurka, Mateusz Gniadzik, Szymon Wróblewski wraz z opiekunem Aurelią Przybylok udali się do Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu. Uczniowie jako drużyna wzięli udział w konkursie „Matematyczne Komnaty Tajemnic”. Czekały tam na nich niesamowite wrażenia! Pracownie przekształcone były w Komnaty Tajemnic, które skrywały najdziwniejsze zagadki i łamigłówki matematyczne. Nasi uczniowie zmierzyli się z tym magicznym wyzwaniem i zajęli 3 miejsce w konkursie. Gratulujemy uczniom oraz ich nauczycielowi matematyki - Jolancie Bednorz. Poniżej fotorelacja z przebiegu konkursu.

Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...
Matematyczne ko...