Sidebar

Sidebar

Bytomska Akademia Bezpieczeństwa

31 października klasa 3c gimnazjum nr 14 wzięła udział w zajęciach zorganizowanych w ramach Bytomskiej Akademii Bezpieczeństwa w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Zajęcia obejmowały szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz wykład na temat bezpieczeństwa na drodze. Nasi „młodzi” mieli okazję wypróbowania swoich umiejętności na symulatorze skutera.

Największą frajdą okazało się zwiedzanie Galerii Motoryzacji i Techniki, gdzie można było przyjrzeć się dawnym automobilom.  Najstarszym samochodem w Galerii jest Buick z 1928 roku. Obok niego stoją jaguary, mercedesy i inne światowe marki. Jednakże poczuć się milionerem siedząc w pięknym Cadillacu – BEZCENNE!

Młodzież pozostawała pod opieką Katarzyny Białoskórskiej oraz Kornelii Matysiok.

Akademia bezpie...
Akademia bezpie...
Akademia bezpie...
Akademia bezpie...
Akademia bezpie...
Akademia bezpie...
Akademia bezpie...
Akademia bezpie...
Akademia bezpie...
Akademia bezpie...
Akademia bezpie...
Akademia bezpie...
Akademia bezpie...