Sidebar

Sidebar

Relacja z wycieczki szkolnej do Grecji

Od 13 do 24 września 2017 r. uczniowie naszej szkoły odpoczywali w Grecji w małym, urokliwym Kokkino Nero. Celem wyjazdu była integracja uczniów oraz zwiedzanie terenów Riwiery Olimpijskiej. Odwiedziliśmy jedno z ciekawszych miejsc Europy a mianowicie kompleks klasztorów prawosławnych czyli Meteory. Widoki zapierały dech! Przewodnik oprowadził nas po klasztorze Megalo Meteor i zapoznał z historią budowy całego zespołu budowli umiejscowionych na skałach.

Byliśmy w pracowni pisania ikon, gdzie pokazano nam jak powstają te prawosławne obrazy. Udaliśmy się także na całodniową, pieszą wycieczkę na piaszczystą plażę do Stomio, byliśmy też w Larissie, mieście, które jest stolicą historycznej krainy Tesalii. W Kokkino Nero, w strefie polskiej, mogliśmy oglądać filmy siedząc wygodnie w leżakach, a wieczorem bawiliśmy się na dyskotece. Miłą niespodzianką były odwiedziny naszych absolwentów: Natalii Myk i Przemka Kielara, którzy odpoczywali po maturze w tym urokliwym miejscu - gratulujemy przyjęcia na wymarzone studia! Oczywiście najcudowniejsze było to, że mogliśmy zażywać kąpieli słonecznych i pływać w zatoce Morza Egejskiego. Pogoda oczywiście dopisała!

Wyjazd zorganizowała Katarzyna Białoskórska a towarzyszyły jej w charakterze opiekunów Elżbieta Beblik i Iwona Konieczna.

Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...
Wycieczka do Gr...