Sidebar

Sidebar

Zły nauczyciel...

To tytuł fantastycznego przedstawienia przygotowanego przez uczniów klasy 3b pod kierunkiem pani Anny Meiser, z okazji tegorocznego Dnia Nauczyciela. Wszyscy świetnie się bawili, a najwięcej radości miały nasze pierwszaki z naszej Szkoły Podstawowej nr 26. Okazało się, że najlepsi nauczyciele są w naszej szkole! Świadczyły o tym również liczne nagrody przyznane przez pana dyrektora Alfreda Kijowskiego. Nagrody otrzymali nie tylko nauczyciele, ale także pracownicy administracji i obsługi, po raz pierwszy w historii szkoły wyróżnieni w czasie oficjalnej uroczystości. No i dumą naszej szkoły jest pani Anna Meiser, która w tym roku szkolnym została wyróżniona nagrodą Prezydenta Miasta Bytomia.

Gratulujemy wszystkich nagrodzonym, a uczniom dziękujemy za wspaniałe przeżycia podczas przedstawienia.

Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel
Zły nauczyciel....
Zły nauczyciel....