Sidebar

Sidebar

Przystań Ocalenie potrzebuje pomocy...

Przystań Ocalenie to przytulisko dla starych schorowanych zwierząt domowych i gospodarskich, któremu społeczność Kennedy'ego pomaga od kilku lat. Nasi przyjaciele z przystani potrzebują pomocy. Ostatnie długotrwałe opady poczyniły tam ogromne szkody. Dlatego prosimy każdego, kto może pomóc, o wsparcie akcji charytatywnej organizowanej przez wolontariuszy "Fabryki Dobra". Potrzebne są w każdej ilości: środki czystości, rękawiczki jednorazowe, rękawice kuchenne i gospodarcze, kalosze, łopaty, a także karma dla psów i kotów, miski, makaron, ryż, kasza, biszkopty, żwirek, obroże, smycze, kocie i psie zabawki, ręczniki papierowe, podkłady higieniczne, proszki i płyny do prania, płyny do płukania tkanin i mycia naczyń, gąbki, myjki i czyściki, płyny uniwersalne do czyszczenia, sianko.

Dary dla przytuliska można przynosić do sali 3A, sekretariatu i biblioteki szkolnej. Dziękujemy za okazaną pomoc.

Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...