Sidebar

Sidebar

Akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo… przez cały rok szkolny”

22 września uczniów klas pierwszych odwiedzili funkcjonariusze policji z Komisariatu I w Miechowicach: asp. szt. Krzysztof Niedźwiedzki i sierż. szt. Łukasz Maniurka oraz gość specjalny, maskotka śląskiej policji - pies „Sznupek”.

Podczas spotkania stróże prawa przekazali pierwszakom podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa. Policjanci uczyli dzieci, jak unikać zagrożeń i bezpiecznie poruszać się po drodze oraz omówili zasady bezpieczeństwa w szkole. Najmłodsi z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w prelekcji. Chętnie odpowiadali na pytania, a na zakończenie pozowali do wspólnego zdjęcia z maskotką śląskiej policji – psem „Sznupkiem”.

Serdecznie dziękujemy policjantom z Komisariatu I Policji w Bytomiu-Miechowicach za przybycie.

Kręci mnie bezp...
Kręci mnie bezp...
Kręci mnie bezp...
Kręci mnie bezp...
Kręci mnie bezp...
Kręci mnie bezp...
Kręci mnie bezp...
Kręci mnie bezp...
Kręci mnie bezp...
Kręci mnie bezp...
Kręci mnie bezp...
Kręci mnie bezp...
Kręci mnie bezp...
Kręci mnie bezp...
Kręci mnie bezp...
Kręci mnie bezp...
Kręci mnie bezp...